Potřebujete poradit? Zavolejte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Lucie

Specialista na feed
management e-shopů

  • Rychlá online editace feedů
  • Zlepšení online inzerce
  • Pomoc s expanzí e-shopu
  • Příprava produktových feedů na míru

45
zemí

Aktuálně posíláme
produktová data našich
klientů do 45 zemí.

799 500
produktů

Má největší feed,
který v Xemelu aktuálně zpracováváme.

5
minut

Trvá maximálně
aktualizace velkých
feedů.

Expandujte s Xemelem

  • Dostaneme vás do jakýchkoliv inzertních systémů na světě
  • Pomůžeme vám s překlady feedů
  • Připravíme feedy v XML nebo CSV formátu
  • Poradíme si i se složitějšími úpravami dat
  • Zjistíte více o oblíbených marketplace
Expandujte s Xemelem

Co na Xemelu oceníte

Rychlost

Hromadné úpravy feedů pomocí pravidel, po jednotlivých produktech nebo hromadným importem úprav. Feedy se aktualizují každých 45 nebo 20 minut, takže se změny v nich projevují téměř okamžitě.

Individuální řešení

Díky službě Custom feed vám
v Xemelu připravíme produktový feed v podobě, jaké potřebujete. Máte požadavek mimo
e-commerce? Napište nám nebo zavolejte, společně vymyslíme řešení.

Bezpečnost

Bezpečnost a stabilita na prvním místě. Díky zálohám na nezávislých serverech jsou vaše vstupní i výstupní feedy vždy dostupné. URL výstupních feedů navíc obsahují hash, takže je jejich adresa neuhodnutelná.

Komu a jak Xemel pomáhá

E-shopy
Žádné vzorce, žádný kód. Díky jednoduchému rozhraní si produktové feedy zeditujete sami. Ocení to hlavně marketingoví a produktoví specialisté e-shopu, kteří tak nemusí spoléhat jen na IT. Nástroj Xemel se navíc pyšní mnoha funkcemi. Připravíte si s ním feed pro jakýkoliv porovnávač zboží či marketplace na světě, spojíte více dodavatelských feedů pro jednotný import do
e-shopového řešení, sloučíte data
z více zdrojů a mnoho dalšího.
Firmy
Napojení a úpravu datových souborů řeší každá firma. Častým problémem vlastních řešení je chybovost, nestabilita a neustálá údržba. Xemel šetří peníze, odbourává ruční práci, je stabilní a nechybuje.
Agentury / Freelanceři
V Xemelu máte možnost editovat feedy více e-shopů v rámci jednoho uživatelského účtu. Nabízí propracovaný systém přístupových práv, díky kterému na jednom místě nastavíte oprávnění k jednotlivým feedům.
Robot Xemílek

Chcete vědět víc?

Lucie Zavolejte Lucii +420 800 77 99 77 (Po-Pá, 8-16h) nebo nám napište info@xemel.cz
Proč jsem si vybral Xemel
Na Xemelu nás zaujala jeho rychlost a množství zpracovaných položek za danou cenu. Proto jsme přešli od konkurence a nyní zpracováváme stovky výstupních feedů pro desítky našich e-shopů. Ty můžeme libovolně přizpůsobovat našim potřebám bez nutnosti zásahů našeho vývojového týmu nebo administátorů. U některých feedů se často mění ceny a i díky tomu, že nám Xemel umožňuje aktualizaci feedů každých 20 minut, je tohle možné dělat automaticky. Kromě našeho hlavního segmentu kontaktních čoček tak můžeme pracovat jinak s kategorií dioptrických brýlí, přizpůsobovat si segment slunečních brýlí v sezóně nebo daný feed přizpůsobit konkrétní platformě, pro kterou je určený, vypínáním a zapínáním položek. Xemel určitě můžu doporučit každému, kdo potřebuje spravovat větší množství feedů.
Jan Jelínek, CMO [ Alensa ]
Jan Jelínek
Proč jsem si vybral Xemel
Nástroj Xemel nám vyhovuje svou skvělou jednoduchostí. Úpravy ve feedech dokážeme dělat sami už na úrovni marketingu bez potřeby zásahu programátora. ZOOT je největší český e-shop s módou, který nabízí více než milion módních kousků předních světových značek.
Milan Polák, CEO [ ZOOT ]
Milan Polák
Proč jsem si vybral Xemel
Náš systém generuje speciální feed vlastní struktury. V Xemelu však nebyl problém feed zpracovat a upravit pro potřeby jednotlivých srovnávačů. Byli schopni nám vytvořit balíček „na míru“, v rámci kterého se starají o naše feedy. Spolupráci s Xemelem si velmi chválíme. Xemel tým řeší naše požadavky rychle a spolehlivě. Naše feedy jsou kvalitní a zaručují nám efektivní inzerci na zbožových srovnávačích jak v Česku, tak v zahraničí.
Jan Bartoš, Webshop Manager [ HORNBACH ]
Jan Bartoš

Ještě pořád váháte?

Vyzkoušejte Xemel na 14 dní zdarma a zjistěte, jak vám dokáže usnadnit život.

Xemel je partnerem

Heureka specialista logo Ověřená agentura Zboží.cz logo Bronzový Shoptet Partner logo UPgates Partner logo Expando logo Mall Partner logo