Potřebujete poradit? Zavolejte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Lucie
Funkce
Custom feed - feed na míru

S lítostí Vás musíme informovat, že tato služba bude k 30. září 2024 ukončena.

Prosíme Vás, abyste do té doby přešli k jinému poskytovateli nebo si zajistili dostupnost feedů jiným způsobem. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a podporu, abyste mohli co nejrychleji a bezproblémově přejít k jinému poskytovateli služeb.

Velmi nás tato situace mrzí a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@xemel.cz .

Custom feed - vlastní feed na míru

Xemel umí importovat a exportovat vlastní formáty feedů. Podporujeme jakékoliv formáty v XML, CSV, TXT, JSONL.

Co jsou to custom feedy?

check Feedy, které se neřídí běžnou šablonou a nenajdete je mezi našimi podporovanými feedy. Typicky může jít třeba o produktová data vašich dodavatelů nebo vlastní data pro vaše interní systémy.
check Sami si můžete určit, jak má váš custom feed vypadat. Tedy jakou má mít strukturu a jaké informace a pojmenování elementů má obsahovat. Custom feedy využijete k mnoha účelům.
Robot Xemel

Využití vlastních custom feedů

 • Feed pro vlastní interní systém vaší organizace (např. agentura, e-shop, integrátor).
 • Feed pro vaše odběratele.
 • Feed od vašeho dodavatele pro import do e-shopu – vše o napojení na dodavatele.
 • Feed pro reklamní platformu, která není mezi podporovanými feedy.
 • Feed pro platformu, která nemá pevně stanovenou datovou strukturu⁠/⁠specifikaci.

Import a export custom feedů

Xemel podporuje jakékoliv vlastní feedy na vstupu i na výstupu. Umožňuje tedy jejich import i export. Po vytvoření custom feedu našim týmem můžete v Xemelu s feedem libovolně pracovat. Můžete ho upravovat jako jakýkoliv jiný standardní feed (viz. editace feedu), vytvářet z něj další typy feedů, spojit ho s jinými feedy, nebo jej nasdílet do účtu dalšího e-shopu.
Z jednoho custom feedu lze vytvořit jiný custom feed nebo podporovaný feed. Také jde do Xemelu importovat podporovaný feed a z něj naopak vytvořit custom feed.
Robot Xemel

Máte zájem o Custom feed?

Kontakt - Implementace - Custom feed
1
Kontaktujte nás a ideálně pošlete specifikaci feedů, které potřebujete importovat nebo exportovat z Xemelu. Můžete poslat přímo konkrétní feedy, nebo jen jejich strukturu.
2
My připravíme cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení se pustíme do implementace custom feedu v Xemelu.
3
Nově připravený custom feed pak najdete v administraci nástroje Xemel. Po implementaci můžete feed spravovat sami, nebo správu svěřít do našich rukou.
Podporované formáty feedů
Xemel podporuje desítky nejpoužívanějších typů feedů pro více než 40 zemí. Pro tyto feedy není potřeba vytvářet vlastní custom formát feedu. Mají standardizovaný formát a již nyní je najdete v aplikaci Xemel.

Co vás nejčastěji zajímá?

 • Jak dlouho trvá příprava custom feedu?
  Custom feed je připravený zpravidla do druhého pracovního dne od objednání. Příprava struktury nového custom feedu bývá pro běžné uživatele náročnější, proto custom feed připravuje náš specializovaný tým, který to zvládne bezchybně a za nejkratší možný čas. Poplatek za vytvoření custom feedu je jednorázový - odvíjí se od hodinové sazby 1 490 Kč bez DPH a náročnost přípravy feedu je závislá na vašich požadavcích na feed. Nejjednodušší úpravy vyřešíme do 20 minut. Konečnou cenu vždy víte dopředu. Pracujeme až po vašem odsouhlasení cenové nabídky.

  Jakmile se custom formát feedu jednou ve vašem Xemel účtu vytvoří, můžete s ním v aplikaci Xemel libovolně pracovat a využívat ho neomezeně pro nejrůznější účely.
 • Může vzniknout custom feed z více zdrojů dat?
  Ano, Xemel je velice flexibilní. Podporuje spojování několika feedů a umí také slučovat data z více zdrojů a formátů. Možnosti vytvoření custom feedu jsou tak velice široké. Takřka vše je možné. Napište si o vaše řešení na míru.
 • Nemám žádný produktový feed a potřebuji připravit custom feed, nebo feed pro srovnávače zboží a marketplaces. Umíte mi pomoci?
  Ano, stačí nám na info@xemel.cz napsat, jaký feed potřebujete vytvořit. Pošleme vám naší Google Spreadsheet tabulku. Do tabulky doplníte svá data a my z nich vytvoříme požadované feedy. Tabulku můžete libovolně aktualizovat a rozšiřovat, Xemel si ji pravidelně stahuje a aktualizuje podle ní vytvořené feedy, které proudí do inzertních systémů, e-shopu apod.

Máte zájem o Custom feed?

Kontaktujte nás a o zbytek se postaráme.