Potřebujete poradit? Zavolejte Soně +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Soňa
Registrovat
Usnadněte si práci s XML feedy a vyzkoušejte nás na 14 dní zdarma
Představte si rychlou a jednoduchou editaci XML feedu bez zásahu IT. Přesně takový je Xemel.
Registrujte se a zkuste to – všechny funkce máte na 14 dní zdarma. Na zkoušku.
E-mail slouží k přihlašování do účtu.
V případě, že odhalíme nějaký problém, budeme Vás moci kontaktovat.
Heslo musí mít alespoň 6 znaků.
#Vaše heslo chráníme hashovací funkcí BCRYPT (cost 12)
Registrací vyjadřuji svůj souhlas s Obchodními podmínkami

3 kroky k lepšímu XML feedu

 • Registrujte se
 • Nahrajte svůj XML feed
 • Upravujte XML feed a nastavujte pravidla
Potřebujete poradit? Zavolejte mi ZDARMA. Ráda vám s registrací pomohu. Soňa Holotová +420 800 77 99 77 (Po-Pá, 8-16h)
Soňa

Co na Xemelu oceníte

Rychlost

Pravidla tvoříte v jednom kroku a požadované změny importujete hromadně. Pravidla se aktualizují každých 45 minut, takže se změny v XML feedu projeví téměř okamžitě.

Jednoduchost

Žádné vzorce, žádný kód, ale jen graficky zpracovaná pravidla. Díky zobrazení pravidel ve stromové struktuře se v nastavených úpravách snadno zorientujete.

Individuální řešení

Díky individuální službě Custom feed vám v Xemelu dokážeme připravit produktový feed v podobě, kterou potřebujete. Napište nám nebo zavolejte, o zbytek se postaráme.

FAQ: Co vás nejčastěji zajímá

 • Musím při registraci uvádět e-mail s doménou e-shopu?
  Nemusíte. Můžete použít jakýkoliv váš e-mail.
 • Budu uvádět přístupové údaje k mým účtům na srovnávačích?
  Ne. Chráníme vaše soukromí a dbáme na bezpečnost vašich účtů. Uživatelská jména ani hesla do vašich srovnávačů nebudete uvádět.
 • Můžu si do Xemelu přetáhnout pravidla z jiných editorů?
  Rozhodně ano. Všechna stávající pravidla a nastavení si do editoru můžete ručně přenést. Xemel si tak lépe osaháte a objevíte, co všechno umí. Navíc nebude na škodu udělat si pořádek v pravidlech, které se vám za měsíce a roky v jiném editoru nahromadily, a zpomalují natahování aktuálních dat a generování feedu. Po domluvě můžeme pravidla převést za vás, stačí nás kontaktovat.
 • Jaké jsou limity pro počet produktů?
  Žádná omezení týkající se počtu produktů v rámci feedu aktuálně nemáme. Jsme limitováni pouze velikostí vstupního feedu. Ten nesmí přesáhnout 2 GB.
 • Co mám dělat, když si s něčím nevím rady?
  V Xemelu najdete propracovaný systém nápověd. Ke každé funkcionalitě jsme navíc přidali vysvětlivky (ikonka „i”). Pokud potřebujete problém pochopit do hloubky, mrkněte na naše videa, nebo si pročtěte podrobnou nápovědu a manuály. Pokud ani pak nebudete vědět, co s tím, napište nám na info@xemel.cz nebo rovnou volejte na +420 800 77 99 77 (Po-Pá 8-16h).
 • Co se děje po registraci?
  Po registraci zadejte URL e-shopu a nahrajte si vstupní feed e-shopu. Budete k tomu potřebovat URL vstupního feedu, typ vstupního feedu, typ výstupního feedu a libovolný název výstupního feedu.
 • Můžu zaregistrovat více e-shopů?
  Ano. Po registraci a přihlášení do uživatelského rozhraní si ke svému profilu postupně přiřadíte účty vybraných e-shopů a k nim pak feedy jednotlivých srovnávačů.
 • Mám svůj e-shop na českých i slovenských srovnávačích, musím platit každý zvlášť?
  Platíte vždy za e-shop s vlastní doménou. Pokud tedy inzerujete na českých a slovenských srovnávačích pod jednou doménou, zaplatíte za jeden e-shop. Pokud ale inzerujete na českých a slovenských srovnávačích na dvou doménách (např. Shop.cz na Heureka.cz a Shop.sk na Heureka.sk), zaplatíte za dva e-shopy.
 • Co se stane, když po bezplatném testování nebudu chtít pokračovat?
  Vůbec nic. Váš e-shop v našem nástroji vypneme a vy si do rozhraní srovnávače jednoduše vrátíte původní XML feed. Pokud budete chtít Xemel začít opět používat, stačí nás kontaktovat a my vám e-shop přepneme do aktivního režimu.