Potřebujete poradit? Zavolejte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Lucie
Funkce
AI generátor produktových popisů

S lítostí Vás musíme informovat, že tato služba bude k 30. září 2024 ukončena.

Prosíme Vás, abyste do té doby přešli k jinému poskytovateli nebo si zajistili dostupnost feedů jiným způsobem. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a podporu, abyste mohli co nejrychleji a bezproblémově přejít k jinému poskytovateli služeb.

Velmi nás tato situace mrzí a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@xemel.cz .

Generátor produktových
popisů s využitím AI

Využijte naše know-how a umělou inteligenci a nechte si vygenerovat produktové popisy, které prodávají! Vše, co k tomu potřebujete, je váš produktový feed.
 • 20 produktových popisků pro váš e-shop ZDARMA.
 • Jedinečné produktové popisy vytvořené s ohledem na vaše SEO.
 • Bez vytváření promptů, bez manuální práce.
 • Nepotřebujete jakoukoliv znalost AI.
 • Automatizované popisy do e-shopu i feedu.

Proč zvolit produktové popisy od Xemelu?

Vlastní know-how Testujeme za vás. Nejsme pouhá propojka na Open AI! Náš nástroj využívá AI technologii. Parametry
a další produktové informace čerpá z vašeho feedu a navíc je obohacen o naše vlastní know-how ze stovek hodin A/B testování promptů.
S ohledem na SEO Prompty máme vyladěné pro celou řadu produktových kategorií. Finální popisy generujeme
s ohledem na SEO tak, aby vám přinášely konkurenční výhodu. Unikátnost každého produktového popisku je samozřejmostí.
Bez práce S Xemelem to máte bez práce. Nemusíte se učit zadávat prompty umělé inteligenci, nebudete trávit spoustu času testováním
a komunikací s Open AI. Vy nám dáte k dispozici svůj feed, my vám dodáme hotové produktové popisy.

Chcete ukázku produktových popisů ZDARMA?

Vyplňte jednoduchý formulář a my vám pošleme 20 unikátních produktových popisů přímo pro váš e-shop.
Zdarma a bez závazků.

Kdy se vám budou hodit AI generované popisy?

check Máte ve svém sortimentu hodně produktů a nemáte čas a finance všem produktové popisy vytvářet ručně. Sortiment se vám často obmněňuje (móda, sezónní zboží) a neustále zakládáte nové a nové produktové karty ve svém e-shopu.
check Vaši copywriteři se zaměřují na TOP áčkové produkty, které si zaslouží extra vymazlené popisy na bázi story-tellingu, tedy rozvinuté popisy založené na emocích a příběhu. Pro ostatní produkty ale také chcete relevantní, čtivé a jedinečné produktové popisy.
Ukázka produktového popisu generovaného Xemelem s použitím AI
Ukázka produktového popisu generovaného Xemelem s použitím AI
Ukázka produktového popisu generovaného Xemelem s použitím AI
Jak generátor hodnotí
e-shopy
Jako tým GREJT můžeme s klidným svědomím říci, že generátor popisů je jednou z našich nejoblíbenějších vychytávek v rámci e-shopu. Nástroj byl přizpůsoben přímo našim potřebám a našim představám o jednotlivých popisech. Máme možnost je prodlužovat, zkracovat, přidávat nástroji další podmínky a popisy tak vylepšovat nebo přizpůsobit styl komunikace tak, aby odpovídal stylu, který běžně používáme při komunikaci s našimi zákazníky. Popisy jsou technicky správné, poutavé a upřímně řečeno, nikdo z nás by je nenapsal lépe. Tento generátor je nástroj, který budeme chtít jednoznačně dále rozvíjet a zjistit, čeho dalšího lze ve spolupráci s Xemel týmem dosáhnout.
Radovan Cifra, CEO [ GREJT ]
Radovan Cifra

Případové studie

Cena za produktové popisy

Cena za jeden popis
Cena se odvíjí podle délky popisu a složitosti zadání.
Obvyklá cena se pohybuje v rozmezí 3-6 Kč/popis.
Samotný modul je zdarma, platíte až za hotové popisy generované v libovolném jazyce. Pokud budete chtít vygenerované popisky nahrát přes Xemel do feedu, platíte ještě měsíční tarif za provoz nástroje Xemel, viz měsíční tarif podle velikosti e-shopu.*
Cena za produktové popisy
Cena se odvíjí podle délky popisu a složitosti zadání.
Obvyklá cena se pohybuje v rozmezí 3-6 Kč/popis.
Samotný modul je zdarma, platíte až za hotové popisy generované v libovolném jazyce. Pokud budete chtít vygenerované popisky nahrát přes Xemel do feedu, platíte ještě měsíční tarif za provoz nástroje Xemel, viz měsíční tarif podle velikosti e-shopu.*

*Využití služby není podmíněno používáním Xemelu – popisy vám můžeme dodat i v podobě CSV (Excel tabulky).

Máte zájem o unikátní produktové popisy?

1
Vyplňte tento formulář.
V něm ideálně uveďte URL produktového feedu,
ze kterého můžeme vycházet a jazyk, ve kterém chcete popisy vygenerovat.
2
Zdarma vám zašleme ukázku produktových popisů. Vy se následně rozhodnete, zda jsou naše produktové popisy to pravé pro váš e-shop.
3
Objednané produktové popisy můžeme nahrát
přes Xemel do
libovolného feedu

(např. feed pro import do
e-shopu), nebo vám hotové popisy dodáme v CSV (Excel).

Od zakázky po automatizaci

Produktové popisy dokážeme jakkoliv přizpůsobit vašim potřebám a nahrát je automatizovaně rovnou do vašeho e-shopu.

Pokud si po nezávazné ukázce produktových popisů objednáte placené popisy, domluvíme se spolu na následném postupu. Jde o určení počtu produktů, délky popisů, vylepšení popisů (komunikační styl, zapracování klíčových slov do popisů, formátování pomocí html znaků, vložení URL odkazů do popisů apod.). Dále jde o určení, odkud budeme čerpat data pro generování popisů a jak vám hotové popisy budeme předávat. Možnosti jsou široké, takže spolu vymyslíme řešení, které bude vašemu e-shopu vyhovovat, ať už technicky nebo kvalitativně.

Automatizace pro generování popisů

AI zakomponujeme do procesů ve vašem e-shopu, tak aby pro vás generování popisů probíhalo automatizovaně a bez úsilí:
 • Informace o vašich produktech, které slouží jako podklad pro generování popisů, můžeme čerpat i z několika zdrojů najednou (př. feedy od dodavatelů, jakékoliv XML/CSV, Google Sheet,...).
 • Popisy vám vygenerujeme hromadně pro libovolný počet produktů. Lze je ale generovat i postupně, tedy na etapy pro vybrané produkty/kategorie/značky.
 • Hotové popisy dodáme formou, která vám vyhovuje (automaticky aktualizovaný feed pro automatický import do e-shop řešení, feed pro srovnávače/marketplaces, váš vlastní formát feedu,…).
 • Můžeme pravidelně dogenerovávat popisy pro nové produkty ve vašem e-shopu. Například jednou týdně/měsíčně/dle potřeby.
 • Možnosti, jak vytvořit řešení vhodné pro konkrétní e-shop jsou široké. Proto je ideální se pobavit konkrétně o tom, jak pracuje váš e-shop a jak do něj AI generované popisy co nejefektivněji zaimplementovat, abychom odbourali manuální práci.

Statické generování popisů

Popisy jednorázově vygenerujeme do statického dokumentu (Google Sheet, Excel apod.). Tento dokument bude obsahovat produktové popisy vygenerované pro vámi požadované produkty.
 • Informace o vašich produktech, které slouží jako podklad pro generování popisů, můžeme čerpat i z několika zdrojů najednou (př. feedy od dodavatelů, jakékoliv XML/CSV, Google Sheet,...).
 • Popisy vám vygenerujeme hromadně pro libovolný počet produktů. Lze je ale generovat i postupně, tedy na etapy pro vybrané produkty/kategorie/značky.
 • Hotové popisy vám dodáme ve statickém dokumentu Google Sheet, Excel apod. Dokument se automaticky neaktualizuje. Popisy si na e-shop přidáte sami. Popisy se automaticky nenahrávají do e-shopu, ani do feedu pro srovnávače či jinam.
 • Na vyžádání vám můžeme kdykoliv v budoucnu vygenerovat další popisy.

Co vás nejčastěji zajímá?

 • S jakým AI Xemel pracuje?
  Xemel je napojený na Open AI, který provozuje populární chatbot ChatGPT. Open AI je nejdokonalejší umělá inteligence na světě. Spolu s know-how, které dáváme do tvorby a vyladění promptů, na základě kterých se pak produktové popisy generují, zajišťujeme kvalitní výstupy pro váš e-shop. Prompty upravujeme na míru každému e-shopu.
 • Generuje Xemel popisy v cizích jazycích?
  Ano. Náš generátor vám produktové popisy vygeneruje v různých jazycích. Za překlad si nic nefakturujeme. To znamená, že pokud máte vstupní data v češtině, ale popisky potřebujete v angličtině, cena za popisek zůstává stejná, jako kdybyste popisek chtěli v češtině. Vždy platíte za jeden popis v jednom jazyce.
 • Jsou vygenerované produktové popisy originální?
  Ano! Každý vygenerovaný popis je jedinečný. Originality popisků je dosaženo jednak samotným fungováním umělé inteligence Open AI (nikdy nenapíše dvakrát to stejné), zároveň je toto ošetřeno námi vytvořenými a vylazenými prompty, na základě kterých se vaše popisy generují.
 • Jak je to u generovaných produktových popisů se SEO?
  Unikátní a originální generované popisy jsou z hlediska SEO daleko lepší než produktové popisy převzaté od dodavatelů, které využívá i konkurence, nebo žádné popisy. Každý vygenerovaný popis je unikátní a přináší vám konkurenční výhodu.
 • V jaké podobě produktové texty dostanu?
  To záleží na vás. Xemel AI generátor umí popisy generovat do statického dokumentu (Excel, Google Sheet, CSV..) nebo do automaticky aktualizovaného feedu (XML nebo CSV ve formátu vašeho e-shopového řešení, ve feedu pro srovnávače, marketplacy, ve feedu v jiné libovolné struktuře, která může být i vaše vlastní). Rádi vám poradíme, které řešení bude vhodné právě pro váš e-shop.
 • Musím produktové popisy vygenerované Xemelem kontrolovat a upravovat?
  Chybovost generovaných produktových popisků snižujeme na minimum. Riziko chybovosti zde ale vždy bude. Chybovost ovlivňuje více faktorů, jako například kvalita vstupních dat, které nám o vašich produktech dáte k dispozici
  (v produktovém feedu, Google Sheet tabulce apod.). Čím lepší a přesnější vstupní data o produktu, tím se riziko chyb snižuje. Samotná umělá inteligence také může vytvořit nepřesnost, s každou aktualizací Open AI se ale kvalita generovaných textů vylepšuje. Jak texty psané copywriterem, tak strojově generované texty mohou obsahovat chyby,
  a záleží na vás, jaký systém kontrol si nastavíte (namátková kontrola, kontrola všeho, bez kontroly..).

Chcete ukázku produktových popisů ZDARMA?

Vyplňte jednoduchý formulář a my vám pošleme 20 unikátních produktových popisů přímo pro váš e-shop.
Zdarma a bez závazků.

Podporované formáty feedů