Potřebujete poradit? Zavolejte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Lucie

S Xemelem na Alzu

Prodávejte na oblíbeném online tržišti Alza.cz.

Alza Marketplace

Největší český e-shop s více než 5 miliony aktivních zákazníků a nejvyšší návštěvností v České republice nabízí partnerským prodejcům širokou síť výdejních míst a marketingovou a zákaznickou podporu. Na Alze můžete prodávat jak produkty, tak i poukazy na zboží, služby či zážitky. Prozatím Alza neumožňuje prodej do zahraničí, ale intenzivně na tom pracuje.

Země:

Česká republika

Pro prodej na Alze nutně nepotřebujete e-shop a neplatíte ani žádné měsíční poplatky, platíte až provize z uskutečněných nákupů. Výše provizí závisí na konkrétních produktech. Kategorie zboží: Erotické pomůcky, zbraně, cigarety a tabák není možné do Alzy zalistovávat.

Produkty můžete do marketplace zasílat pomocí Alza XML feedu, jehož formát Xemel podporuje a najdete ho v rozhraní nástroje. Produktový Alza feed musí obsahovat kategorie podle číselníku Alzy a u jednotlivých produktů také povinné parametry. Dále pro inzerci na Alze potřebujete dostupnostní feed s kódem produktu, EAN kódem, cenou bez DPH, výší DPH, názvem produktu a skladovým množstvím. Elementy v dostupnostním feedu můžete mít pojmenované různě, v administraci Alzy si je pak k informacím namapujete.

Máte zájem o napojení na Alzu?

Kontaktujte nás pro více informací.