Potřebujete poradit? Zavolejte Denise +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Denisa

S Xemelem na Kaufland

Prodávejte na oblíbeném online tržišti Kaufland.
Pomůžeme vám s CSV feedem i jeho překladem.

Kaufland Global Marketplace

Kaufland.de (dříve real.de) je jedním z nejrychleji rostoucích marketplace v Německu. Naleznete v něm produkty od více než devíti tisíců prodejců, zařazené ve více než pěti tisících kategoriích zboží. Měsíčně Kaufland navštíví přes 32 milionů zákazníků a může se chlubit velice silným a důvěryhodným brandem. V roce 2023 otevře Kaufland své tržiště také nakupujícím v České republice a Slovensku.

Země:

Německo

Česká republika

Slovensko

Ať už chcete s Kauflandem prodávat na českém, slovenském nebo německém trhu, stačí vám k tomu jedna registrace. Možnost mezinárodní expanze je díky jednoduchému přístupu na více marketplaces v různých zemích velice snadná. Na Kaufland Global Marketplace platíte měsíční paušální poplatek (40 – 50 € dle úrovně spolupráce), v rámci něhož máte přístup na všechny tři trhy. Dále platíte provizi z prodeje 7 – 16 % (dle typu sortimentu). Pro český a slovenský trh nabízí Kaufland pro prodejce speciální uvítací akci! V prvních šesti měsících od spuštění marketplace v Česku a na Slovensku inzerují všechny zapojené e-shopy bez měsíčního poplatku a bez poplatků na provizích – prvních 6 měsíců od otevření marketplace v Česku a na Slovensku tedy na Kauflandu inzerujete kompletně zadarmo.

Svá produktová data můžete do Kaufland Global Marketplace importovat prostřednictvím dvou typů feedů ve formátu CSV – nabídkového feedu (je známý taky jako skladový feed) a produktového feedu. Nabídkový feed obsahuje informace o vašich individuálních prodejních nabídkách produktů (vaše cena, dostupnost produktu, stav zboží atd.). Vaše nabídky se pak na produkty v katalogu Kauflandu párují pomocí EAN kódů, které ve feedu musíte u každého produktu zasílat. Pokud na Kauflandu chcete inzerovat produkty, které Kaufland v katalogu zatím nemá, budete potřebovat ještě produktový feed. Ten obsahuje veškeré obecné informace o produktech jako je popis produktu, obrázky atd. Oba typy feedu vám v Xemelu na vyžádání připravíme tak, aby se vám produkty do Kaufland Marketplace bez problému zalistovaly a vaše inzerce byla úspěšná. Produktové napojení na Kaufland Global Marketplace je tedy velice snadné a rychlé.

Analýza pro Německo ZDARMA
Zaujal vás německý trh? Máme pro vás dobrou zprávu. Zdarma pro vás připravíme analýzu vašeho sortimentu pro Německo. Stačí, když nám na info@xemel.cz zašlete váš Heureka feed (musí obsahovat identifikátor EAN). Díky naší analýze se dozvíte, které z vašich produktů už jsou v Kaufland.de zalistovány a jak si s nimi stojíte cenově. Pro produkty, jež už v německém Kauflandu jsou, totiž nepotřebujete řešit produktové překlady – spustit prodej tam můžete o to rychleji a levněji (bude vám stačit pouze nabídkový/skladový feed). Pro inzerci produktů, které v německém katalogu zalistovány ještě nejsou, budete potřebovat informace o produktech v němčině. S překlady jsme vám připraveni pomoci. Pro překlad můžete využít i automatický překladač integrovaný do Kaufland administrace pro prodejce (DeepL).

Máte zájem o napojení na Kaufland?

Kontaktujte nás pro více informací.