Potřebujete poradit? Zavolejte Soně +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Soňa

S Xemelem na MALL

Prodávejte na oblíbeném online tržišti MALL.
Pomůžeme vám s feedem i jeho překladem.

MALL Marketplace

Mall je součástí největší e-commerce skupiny ve střední a východní Evropě. Na jejich online tržišti máte možnost oslovit až šedesát milionů zákazníků
v šesti zemích
. Další rozvoj online tržiště je pro MALL aktuálně jednou z hlavních priorit. Do partnerského prodeje v rámci MALL je zapojeno více než 1500 obchodníků. Přidáte se mezi ně?

Země:

Česká republika

Slovensko

Polsko

Maďarsko

Slovinsko

Chorvatsko

Pokud chcete své zboží na Mall prodávat, počítejte s měsíčním poplatkem Mallu v hodnotě
290 - 990 Kč (podle způsobu integrace). Za každý prodaný produkt zaplatíte poplatek ve výši 9 Kč
+ provizi dle konkrétního produktu.

K inzerci na Mall budete potřebovat buď klasický Heureka feed nebo feed ve formátu Mall. Použití feedu ve formátu Mall má dvě zásadní výhody: podporuje více parametrů produktů a umožňuje zasílat původní maloobchodní ceny produktů (u cen produktů na Mall se pak v případě slevy zobrazí její výše), což výrazně zlepšuje vaši inzerci na Mall marketplace. Feed pro Mall je velmi komplikovaný, musí obsahovat všechny povinné informace, jako např. parametry, doplněné ID výrobců, kategorií, seřazené elementy aj. Příprava Mall feedu je tak časově náročnější. Vrátí se vám to ale v podobě kvalitnější a konkurenceschopnější inzerce na Mall.

Xemel podporuje oba formáty feedů. Příprava Mall feedu je ale poměrně komplikovaná (namapování kategorií a parametrů, seřazení tagů apod.) a bez předchozích zkušeností je těžké ji zvládnout. Mnohdy je navíc potřeba sloučit produktová data z více zdrojů. Pokud chcete feed ve formátu Mall připravit, neváhejte nás kontaktovat – Mall feed vám pomůžeme připravit na míru. Pomůžeme vám také s případnými překlady feedů.

Máte zájem o napojení na MALL?

Kontaktujte nás pro více informací.