Potřebujete poradit? Zavolejte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Lucie

S Xemelem na Mall

Prodávejte na oblíbeném online tržišti Mall Partner.
Pomůžeme vám s feedem i jeho překladem.

Mall Partner

Mall je součástí největší e-commerce skupiny ve střední a východní Evropě. Na jejich online tržišti máte možnost oslovit až 28 milionů zákazníků
ve čtyřech zemích
. Další rozvoj online tržiště je pro Mall aktuálně jednou z hlavních priorit. Do partnerského prodeje v rámci marketplace Mall Partner je zapojených více než 4 000 obchodníků. Přidáte se mezi ně?

Země:

Česká republika

Slovensko

Maďarsko

Slovinsko

Pokud chcete své zboží na Mall prodávat, počítejte s měsíčním poplatkem Mallu v hodnotě
290 - 990 Kč (podle způsobu integrace). Za každý prodaný produkt zaplatíte poplatek ve výši 9 Kč
+ provizi dle konkrétního produktu.

K inzerci na Mall budete potřebovat buď klasický Heureka feed nebo feed ve formátu Mall. Možné je také API napojení. Použití feedu ve formátu Mall má výhodu v tom, že podporuje více parametrů produktů a umožňuje přesnější kategorizaci produktů než Heureka feed.

Xemel podporuje oba formáty feedů. Příprava Mall feedu je ale poměrně komplikovaná (namapování kategorií a parametrů, doplnění ID výrobců apod.). Mnohdy je navíc potřeba sloučit produktová data z více zdrojů. Tvorba Mall feedu je tedy časově náročnější, vrátí se vám to ale v podobě kvalitnější a konkurenceschopnější inzerce na Mall. Tvorba Mall feedu často vyžaduje zapojení IT oddělení nebo můžete použít Xemel. Pokud chcete feed ve formátu Mall připravit, neváhejte nás kontaktovat – Mall feed vám pomůžeme připravit na míru. Pomůžeme vám také s případnými překlady feedů. Více se o online tržišti Mall Partner dočtete v tomto článku.

Máte zájem o napojení na Mall?

Kontaktujte nás pro více informací.