Potřebujete poradit? Zavolejte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Lucie

S lítostí Vás musíme informovat, že tato služba bude k 30. září 2024 ukončena.

Prosíme Vás, abyste do té doby přešli k jinému poskytovateli nebo si zajistili dostupnost feedů jiným způsobem. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a podporu, abyste mohli co nejrychleji a bezproblémově přejít k jinému poskytovateli služeb.

Velmi nás tato situace mrzí a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@xemel.cz .

S Xemelem na ZOOT

Prodávejte na oblíbeném online tržišti ZOOT.
Pomůžeme vám s feedem i jeho překladem.

ZOOT Marketplace

Módní e-shop ZOOT aktuálně působí na osmi trzích a své online tržiště spustil na jaře 2020. Přes ZOOT mohou své produkty prodávat zajímavé módní a kosmetické značky. Důležité je zmínit, že si ZOOT partnerské prodejce a sortiment, který zařadí na svou platformu pečlivě vybírá a nedostane se na něj každý prodejce módy či kosmetiky.

Země:

Česká republika

Slovensko

Chorvatsko

Rumunsko

Maďarsko

Slovinsko

Bulharsko

Itálie

ZOOT si za inzerci neúčtuje žádný paušální měsíční poplatek, platíte provizi až z prodaného zboží, přičemž výše provize závisí na kategorii produktu. Pro napojení do marketplace ZOOT potřebujete ZOOT feed, který se podobá Heureka feedu. Někteří prodejci ale mají ve svém Heureka feedu různá specifika, která inzerci na ZOOTu brání a proto je nutné problematické feedy nejprve upravit.

Tyto úpravy mohou pro e-shop nebo ZOOT znamenat i desítky hodin práce. Xemel zvládne úpravy
a přípravu feedu za zlomek času (dle náročnosti úprav za cca 1-7 h). Díky Xemelu se tak do marketplace ZOOT se svým feedem zapojíte mnohem rychleji. Pokud potřebujete s úpravou feedu pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme také s překlady feedů.

Máte zájem o napojení na ZOOT?

Kontaktujte nás pro více informací.