Potřebujete poradit? Zavolejte Soně +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Soňa
Produkt
Nástroj
Xemel je editor XML feedů
Nejrychlejší a nejjednodušší nástroj na trhu
S Xemelem máte feed jak má být. A v čem je jedinečný
Bleskové úpravy XML feedu pomocí pravidel

Opravujte chyby v XML feedu a přidávejte akce rychle a bez zásahů IT. Díky grafickému zpracovávání pravidel zvládne editaci XML feedu úplně každý. Žádné složité vzorce, žádné kódování. Prostě jen tvoříte pravidla, přetahujete je a upravujete.

Potřebujete přidat dopravu zdarma na Heurece u produktů skladem dražších než 700 Kč? Za 20 vteřin a pár kliků máte hotovo. Feedy se navíc aktualizují každých 45 minut, takže se změny v XML feedu projeví téměř okamžitě. V případě potřeby vynutíte přegenerování ručně. Xemel pak přegeneruje feed klidně i do minuty.

Rozhraní Xemel - Editace feedu
Rozhraní Xemel - Import požadovaných změn pomocí CSV souboru
Spolehlivé párování produktů

Jen Xemel umí spárovat více produktů pomocí importu požadovaných změn. S Xemelem spárujete maximum produktů na produktové karty. Na produktových kartách zbožových srovnávačů vzniká největší obrat. A kde je obrat, tam je i zisk. Pomocí importu můžete provádět jakékoliv změny v elementech konkrétních produktů.

Úspora času, peněz a nervů

Xemel vám dává nezávislost. Veškeré změny v XML feedu zvládnete sami, bez zásahů programátora. Ovládání je intuitivní a velmi jednoduché. A pokud už nějaký editor XML feedu používáte, všechna stávající pravidla a nastavení si do editoru můžete přenést. Nebo je po domluvě přeneseme za vás.

Rozhraní Xemel - Přehled feedu
Rozhraní Xemel - Přehled feedu - Více vstupních feedů
Spojení více vstupních feedů do jednoho

S Xemelem můžete sloučit více vstupních feedů do jednoho produktového feedu. Jednotlivé dodavatelské feedy si spojíte dohromady a pracujete pohodlně s jedním výsledným feedem. Feedy mohou mít různý formát, takže kombinovat můžete vlastní feed s feedem typu Heureka nebo Google Shopping a dalšími.

Jste agentura nebo spravujete více e-shopů?

Zjistěte, jak vám Xemel usnadní život.

Rozhraní Xemel - Přístupová práva

Xemel se naučíte ovládat za pár minut

Takže budete mít celých 14 dní zdarma na to, abyste zjistili, jak moc vám usnadní život.