Potřebujete poradit? Zavolejte Lucii +420 800 77 99 77 Po-Pá, 8-16h
Lucie
Registrace

Vyzkoušejte Xemel na 14 dní zdarma

Generování a editace produktových feedů online, bez potřeby IT.
Optimalizujte feedy pro srovnávače zboží, marketplace, sociální sítě a e-shopová řešení.
 • Xemel usnadňuje provoz a inzerci e-shopů
  • Efektivní generování a optimalizace produktových XML a CSV feedů pro srovnávače, marketplaces a další reklamní systémy.
  • Za pomoci AI vygeneruje pro vaše produkty originální produktové popisy.
  • Pomůže s napojením e-shopu na dodavatele.
  • Vytvoří produktový feed kompletně na míru vašim požadavkům.
 • Xemel na 14 dní zdarma
 • Vyzkoušejte aplikaci Xemel na vlastním e-shopu. Nezávazně na 14 dní zdarma. Bez nutnosti zadávat fakturační údaje.
 • Nejste na to sami
 • Naši produktoví specialisté jsou k dispozici pro kompletní správu vašich feedů.
 • Důvěruje nám více než 500 e-shopů
Alensa Zoot Hornbach Vuch 4Home
Vaše heslo chráníme hashovací funkcí BCRYPT (cost 12)
Registrací vyjadřuji svůj souhlas s
Obchodními podmínkami
Již mám účet. Přihlásit se

3 kroky k lepšímu feedu

 • Registrujte se
 • Nahrajte svůj produktový feed
 • Upravujte feed a nastavujte pravidla
Potřebujete poradit? Zavolejte mi ZDARMA. Ráda vám s registrací pomohu. Lucie Detko +420 800 77 99 77 (Po-Pá, 8-16h)
Lucie
Proč jsem si vybral Xemel
Na Xemelu nás zaujala jeho rychlost a množství zpracovaných položek za danou cenu. Proto jsme přešli od konkurence a nyní zpracováváme stovky výstupních feedů pro desítky našich e-shopů. Ty můžeme libovolně přizpůsobovat našim potřebám bez nutnosti zásahů našeho vývojového týmu nebo administátorů. U některých feedů se často mění ceny a i díky tomu, že nám Xemel umožňuje aktualizaci feedů každých 20 minut, je tohle možné dělat automaticky. Kromě našeho hlavního segmentu kontaktních čoček tak můžeme pracovat jinak s kategorií dioptrických brýlí, přizpůsobovat si segment slunečních brýlí v sezóně nebo daný feed přizpůsobit konkrétní platformě, pro kterou je určený, vypínáním a zapínáním položek. Xemel určitě můžu doporučit každému, kdo potřebuje spravovat větší množství feedů.
Jan Jelínek, CMO [ Alensa ]
Jan Jelínek
Proč jsem si vybral Xemel
Nástroj Xemel nám vyhovuje svou skvělou jednoduchostí. Úpravy ve feedech dokážeme dělat sami už na úrovni marketingu bez potřeby zásahu programátora. ZOOT je největší český e-shop s módou, který nabízí více než milion módních kousků předních světových značek.
Milan Polák, CEO [ ZOOT ]
Milan Polák
Proč jsem si vybral Xemel
Náš systém generuje speciální feed vlastní struktury. V Xemelu však nebyl problém feed zpracovat a upravit pro potřeby jednotlivých srovnávačů. Byli schopni nám vytvořit balíček „na míru“, v rámci kterého se starají o naše feedy. Spolupráci s Xemelem si velmi chválíme. Xemel tým řeší naše požadavky rychle a spolehlivě. Naše feedy jsou kvalitní a zaručují nám efektivní inzerci na zbožových srovnávačích jak v Česku, tak v zahraničí.
Jan Bartoš, Webshop Manager [ HORNBACH ]
Jan Bartoš
Proč jsem si vybral Xemel
Od začátku projektu GREJT jsme hledali řešení, které by nám pomohlo zpracovat velké množství informací, a tedy množství feedů v co nejkratším čase. Xemel jako nástroj nám plně vyhovuje nejen svou rychlostí, ale také jednoduchým a příjemným uživatelským prostředím, jehož prostřednictvím můžeme feedy sami upravovat a přizpůsobit je potřebám našeho e-shopu. Přestože naše požadavky nejsou vždy jednoduché, protože často je napojení na dodavatele dost složité, stejně jako následná práce s feedy, tým Xemelu nám vždy dokázal vytvořit řešení na míru i s přidanou hodnotou. Důležité bylo pro nás také napojení na Kaufland Marketplace, které tým Xemelu zvládl opravdu rychle a jednoduše. Ve výsledku je Xemel jeden ze základních kamenů, který zajišťuje růst a potenciál e-shopu GREJT.
Radovan Cifra, CEO [ GREJT ]
Radovan Cifra
Proč jsem si vybral Xemel
Xemel nám pomáhá s úpravou feedů k napojení na marketplace jako je Kaufland nebo Emag. Také nám pomáhají upravovat a slučovat feedy pro naše B2B partnery. Tyto úpravy jsou pro nás klíčové k dalšímu růstu obchodních příležitostí. Naše spolupráce je naprosto bezproblémová. Na tým Xemelu je spolehnutí a máme jistotu, že nám vždy pomohou.
Josef Pelikán, CSO [ VUCH ]
Josef Pelikán
Proč jsem si vybral Xemel
Vzhledem k tomu, že náš e-shopový systém Simplia neumožňuje vytváření vlastních feedů a úpravu těch stávajících, je pro nás Xemel velkou pomocí a skvělým řešením pro náš rozvoj. Díky němu a hlavně i zaměstnancům Xemelu máme feedy vytvořené tak, jak potřebujeme. S každým problémem nebo potřebou se mohu na tým Xemelu s důvěrou obrátit. Vždy vymyslí řešení. Nejde u nich neexistuje. Za skvělé považuji i možnost spojovat více feedů dohromady a vytvářet tak jeden naprosto komplexní výstupní feed. Díky funkcím Xemelu pro nás není problém rozšiřovat prodej na další i mezinárodní prodejní platformy. Xemel všem doporučuji.
Kateřina Achrer, COO [ POPRON ]
Jan Bartoš
Proč jsem si vybral Xemel
Se službami Xemelu jsme velmi spokojeni. Díky Xemelu máme zajištěno napojení dodavatelských dat do e-shopů na platformě Upgates i do našich propojovacích aplikací. Pravidelně odebíráme servisní hodiny a můžeme tak veškerou správu feedů přenechat přímo na Xemel týmu, což je kooperace, která nám maximálně vyhovuje. Můžeme tak úpravy ve feedech přenechat odborníkům v jejich aplikaci a sami čas věnovat tam, kde potřebujeme.
Kamil Kopecký, E-shop konzultant [ SniperDesign ]
Kamil Kopecký